Kontaktid

2.11.16

Lihula Vallavalitsus

Aadress: Jaama 1 Lihula 90302 Lääne maakond
Telefon: +372 472 4630
E-post: vallavalitsus@lihula.ee
Avatud: E-R 09:00-13:00 ja 14:00-17:00

Registrikood: 75013575

Arveldusarved:
SEB EE341010602005099006
Swedbank EE762200221034639226

Tehingupartneri kood: 243101

Lihula Vallavalitsuse ametnikud ja teenistujad

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Varje Ojala-Toos 472 4630 vallavanem@lihula.ee
Vallasekretär Ermil Miggur 472 4632 ermil.miggur@lihula.ee
Vallasekretäri abi Katrin Lehtpuu 472 4630 katrin.lehtpuu@lihula.ee
Finantsjuht Maire Pank 472 4636 raamatupidamine@lihula.ee
Raamatupidaja Anneli Raudkivi 472 4636 raamatupidamine@lihula.ee
Raamatupidaja Ilme Pärjala 472 4636 raamatupidamine@lihula.ee
Abivallavanem Margus Källe 472 4637 margus.kalle@lihula.ee
Majandusjuht Rein Kruusmaa 472 4639 rein.kruusmaa@lihula.ee
Sotsiaaltöö peaspetsialist Kaidi Antsi 472 4634 kaidi.antsi@lihula.ee
Sotsiaaltoetuste spetsialist Silva Nilb 472 4635 silva.nilb@lihula.ee
Keskkonna- ja maaspetsialist      
Info- ja arenguspetsialist Kristi Märk 5668 8385 kristi.mark@lihula.ee
Info- ja arenguspetsialist Kristina Kukk 5802 4630 kristina.kukk@lihula.ee
Meister Atmar Lobja 5344 7011 atmar.lobja@lihula.ee



Riigi- ja teiste ametnike kontaktid ja vastuvõtuajad
 

Läänemaa Omavalitsuste Liidu ehitusinspektor

Vjatšeslav Fomtšenkov
telefon 5340 4001
slava@lovl.ee

Vastuvõtt Lihula vallamajas teisipäeviti kell 09:00-13:00.
Vastuvõtuaeg palume eelnevalt broneerida
telefonil 472 4630 või e-posti aadressil vallavalitsus@lihula.ee
Puhkus 2016. aastal 27.juuni-17.juuli


Eesti Töötukassa

Jaama 1 Lihula I korrus.

Vastuvõtt kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 8:30-12:00 ja 12:30-16:00
Telefon: 5346 3043

Politsei

Piirkonnapolitseinik Vello Vichterpal

Vastuvõtt iga kuu teine ja neljas esmaspäev Lihula vallamaja politseiruum kell 09:30–10:30.
Vajadusel saab piirkonnapolitseinikuga kontakti tööpäeviti kell 08:00–16:30
telefonil 473 2834 või
kirjutades e-posti aadressil vello.vichterpal@politsei.ee

Keskkonnaamet

Metsanduse spetsialist Pille Kaisel
telefon: 504 9584
e-post: pille.kaisel@keskkonnaamet.ee

Vastuvõtt Keskkonnaameti Penijõe kontoris (Penijõe mõis) kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 09:00-12:00. Telefon Penijõel 472 4232.

Keskkonnaameti Haapsalu kontoris (Kiltsi tee 10 Haapsalu) kuu teisel ja neljandal kolmapäeval kell 09:00-12:00.

Metsateatisi on võimalik saata postiga aadressile:
Keskkonnameti Penijõe kontor Penijõe Lihula vald 90305 Läänemaa või e-postiga digiallkirjastatult.

Toimetaja: MARGUS KÄLLE